En az 3 karakter giriniz.

<< query >> aramanız sonucu hiçbir ürün bulunamadı.

İlgili sonuçlar

İçiniz rahat olsun, internetin belki de en güvenli sitesindesiniz...

Sitemizde kullanılan kredi kart bilgileri dünyanın en güvenilir sertifika sağlayıcıları tarafından yine en yüksek seviye güvenlik sertifikası ile korunarak ve güvenli bir altyapı kullanılarak sadece bankanıza gönderilir, onay alınır veya alınmaz, fakat hiçbir durumda kaydedilmez!

Ayrıca, Halırama hergün onlarca, yüzlerce kredi kartı işlemi yapmaktadır, ve şu ana kadar 0 sorun ile süregelmiştir. Hiçbir müşterimizin ne ihtilafı olmuş, ne şikayeti olmuştur. Hatta internette kısa bir tur atın, şikayet servislerine göz atın, Halırama ile ilgili tek olumsuz yorum okuyamazsınız.

EV SSL Güvenlik Sertifikası..

Halırama, bilgilerinizin muhafaza edilmesini sağlayan SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan EV SSL (Extended Validation, Green Bar: Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, Halırama da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti ve küresel olarak tanınırlık (Extended Validation) statüsüne alındı.

EV (Extended Validation) Genişletilmiş Onaylama anlamına gelmektedir. En üst seviye güven ürünüdür. EV ibaresine sahip olan sertifikalar "Yeşil Adres Çubuğu" özelliği ile diğer SSL setifikalarından ayrışmakta ve güven olgusunu görselleştirerek, kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlamaktadır.

Bizzat kendiniz test edin! Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox veya diğer bir yaygın tarayıcı kullanıyorsanız, ödeme sayfalarımızda adres çubuğunuz firma resmi adı ile birlikte yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü biraz farklı olmakla beraber, hepsinde yeşil teması bulunmaktadır.Halırama'da ödeme sırasında kullandığınız kredi kart bilgileri veri güvenliği sertifikasının lider ismi GlobalSign tarafından sağlanan güvenlik altyapısı ile korunur ve zararlı 3.kişilerin eline geçmesi engellenir. Sitemizde, hatta herhangi bir sitede, kredi kartı bilgilerinin girildiği sayfalarda ekranın üst köşesindeki adres çubuğunda kilit amblemi olmasına dikkat ediniz. Halırama'nda bu altyapı sizlerin rahat ve güvenli alışveriş yapabilmesi için mevcuttur.
MÜŞTERİLERİMİZDEN

" kesinlikle güvenilir %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir site. bu kadarını beklemiyordum. çok kaliteli ve çok hızlı. hiç bir eksisi yok. ne denildiyse başta ne konuşulduysa o... "
-- Ahsen G.

Mükemmel