En az 3 karakter giriniz.

<< query >> aramanız sonucu hiçbir ürün bulunamadı.

İlgili sonuçlar

Sorunuz mu var?

Yanıtını bulmak çok basit ve hızlı!

Halırama müşteri hizmetleri sizlere hem telefon, hem e-Posta ve hatta canlı destek yoluyla hizmet vermektedir. Aşağıdan bizimle iletişime geçmek için seçim yapabilirsiniz.

Hayır, önce sıkça sorulan sorulara bakmak istiyorum

Çağrı Merkezi

0 850 850 4254 numara ile aşağıda verilen saatlerde tüm sorularınıza cevap vermek üzere hizmetinizdedir.

Çağrı merkezimize ulaşamadığınız durumlarda bizle e-Posta ile iletişime geçerseniz en kısa zamanda size dönüş yapılır.

e-Posta Gönder

Bizimle yazılı iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıdaki butonu tıklayarak karşılarına gelen formu doldurabilirsiniz. Halırama müşteri hizmetleri sizinle en kısa zamanda irtibat sağlayacaktır.

Canlı Sohbet

Operatörlerimiz canlı destek hattında çevrimiçi olduklarında ekranın sağ alt köşesinde pencere belirir. Tek yapmanız gereken bunu tıklamak ve sorunuzu yazmaktır... Operatörlerimizin çevrimiçi olmadığı durumlarda bize e-Posta veya telefon ile ulaşmanız tavsiye olunur.

Mesai Saatleri

Pazartesi 08:15-19:15
Salı 08:15-19:15
Çarşamba 08:15-19:15
Perşembe 08:15-19:15
Cuma 08:15-19:15
Cumartesi 08:15-19:15
Pazar Mesai Dışı
MÜŞTERİLERİMİZDEN

" Ürün temininde gecikme eyaşanmasına rağmen saygılı ve sıcakkanlı müşteri temsilcisi detaylı bilgi vererek siparişimle direkt ilgilenildiği güvencesini sağladı. Müşteri memnuniyetine önem veren ve satış sonrasında dahi müşterinin fikrini değerelendirmeye alan firma sayısı çok az tebrik ederim bana internetten halı mı alınır diyenler mahcup oldu... Bir yaşındaki oğlum kucağımda imla hatalarım için kusura bakmayın :) "
-- Evren A.

Çok İyi