En az 3 karakter giriniz.

<< query >> aramanız sonucu hiçbir ürün bulunamadı.

İlgili sonuçlar
"Halırama" sattığı tüm ürünleri müşterisine internetin en ucuzu olma prensibine göre sunar. Dünyanın önde gelen e-ticaret siteleri benzeri bir "Price Match" prensibi ile eğer bizim ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulursanız, biz size ayni ürünü daha da ucuza sunarız. Bu hakkı kullanabilmek için:
Almak istediğiniz ürünün sayfası üzerinden "Başka yerde daha ucuza buldum! " butonunu tıklayarak bize nerede, hangi fiyata bulduğunuzu iletiniz.
Gerekli değerlendirme sonucunda fiyat doğrulanır ise, size aynı ürün daha da uygun fiyata tarafımızdan hemen sunulur.
Böylece müşterilerimiz ürünü piyasanın en düşük fiyatına almış olur.
MÜŞTERİLERİMİZDEN

" çok hızlı kargoya verildi bir gün sonra elimde idi ürün sipariş vermesi ve site içinde alışveriş yapmak çok pratik ve kolay oldu...hergün sitenizi enaz bir kere gözden geçiriyorum yenilikleri görmek için ayrıca mail adresimede değişimler günlük olarak geliyor alışveriş yaptım gerek beklediğim zamandan önce elime ulaşması gerekse kargo ücreti alınmaması sitenizin kendine nekadar güvendiğinin göstergesidir ayrıca iade işlemimdede bir okadar yardımcı olundu bütün bunlar sitenin amacının sadece satış yapmak olmadığının satıştan sonrada hizmet ve ürünün arkasında durulduğunun açık göstergesidir "
-- Gül Ö.

Çok İyi