En az 3 karakter giriniz.

<< query >> aramanız sonucu hiçbir ürün bulunamadı.

İlgili sonuçlar
Mavi Tilki San. Tic. A.Ş.

Üyelerimizin-Müşterilerimizin halirama.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

- Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Mavi Tilki San. Tic. A.Ş. ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Mavi Tilki San. Tic. A.Ş. ve Halırama tarafından görülmez ve kaydedilmez).

- Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

- Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Halırama ve Mavi Tilki San. Tic. A.Ş. ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Mavi Tilki San. Tic. A.Ş. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

- halirama.com üyeliğinden ayrılmak için Halırama'nın gönderdiği tüm e-postalarda yer alan "Listeden çıkmak ve bir daha almak istemiyorsanız tıklayınız" linkini kullanabilirsiniz.

- Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Mavi Tilki San. Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

- Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Mavi Tilki San. Tic. A.Ş. ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Mavi Tilki San. Tic. A.Ş.'ye aittir.

- Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi kozmetik vs ürünler ambalajından çıkarıldığında Müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz; ürün iade alınmaz.

- İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

- Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve Sitemizde belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir. - Sitemizden sadece Turkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

- Sitemizden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreğiniz ilgili sipariş satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.

- Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0 850 850 4254 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, destek@halirama.zendesk.com eposta adresinden veya halirama.com/bize-ulasin adresinden Mavi Tilki San. Tic. A.Ş.'ye danışabilirsiniz.

Adres : 732 Sok. No:34, Tepebaşı, Eskişehir, 26130
Mavi Tilki San. Tic. A.Ş.

MÜŞTERİLERİMİZDEN

" zamanında eksiksiz teslimat iyi bir hizmet teşekkürler Halırama halıya "
-- Filiz A.

Çok İyi