En az 3 karakter giriniz.

<< query >> aramanız sonucu hiçbir ürün bulunamadı.

İlgili sonuçlar

Ne alacağınıza karar verdiniz ve sıra nasıl ödeme yapacağınızı düşünmeye mi geldi?

Halırama'nda ödeme yapmak sandığınızdan da kolay. Bunun için 5 seçeneğiniz bulunmaktadır:

1 Kredi Kartıyla Tek Seferde Ödeme
2 Kredi Kartıyla Taksitli Ödeme
3 Havale İle Ödeme
4 Kapıda Ödeme
5 Paypal ile Ödeme

1. Kredi Kartıyla Tek Seferde Ödeme

Taksitli alım yapmak istemiyor musunuz? Yada taksitli alım yapabilen kredi kartınız yok mu? Bu seçenek size göre! Hem de Master Card, Visa veya American Express olan herhangi bir kart ile, hatta yabancı kredi kartları ile bile...

Kredi kartıyla ödeme güvenliği hakkında çekinceleriniz mi var? Tıklayın!

2. Kredi Kartıyla Taksitli Ödeme

Taksitli ödeme yapmak mı istiyorsunuz? Bu seçenek tam da size göre. Hem de 'nda aşağıdaki kartlardan birisine sahipseniz peşin fiyatına 6 taksitle alım yapabilirsiniz. Eğer 6 taksit değilde daha fazla taksitle alım yapmak isterseniz, ödeme sırasında onu da seçebilirsiniz.

1. İş Bankası Maximum kredi kartı ve anlaşmalı diğer banka kredi kartları
2. Garanti Bonus kredi kartı ve anlaşmalı diğer banka kredi kartları
3. Akbank Axess kredi kartı ve anlaşmalı diğer banka kredi kartları
4. Yapı Kredi Bankası World kredi kartı ve anlaşmalı diğer banka kredi kartları
5. Finansbank CardFinans kredi kartı ve anlaşmalı diğer banka kredi kartları
6. Halkbank Paraf kredi kartı ve anlaşmalı diğer banka kredi kartları


Kredi kartıyla ödeme güvenliği hakkında çekinceleriniz mi var? Tıklayın!

3. Havale İle Ödeme

Kredi kartınız yok mu? Ya da kredi kartıyla alım yapmak istemiyor musunuz? Halırama'nda size göre de ödeme şekli var, ödeme sırasında "Havale ile Ödeme" şeklini seçin, listelenen banka hesaplarından size en kolay olanına havaleyi yapın, siparişiniz dakikalar içinde kargo edilsin! Hatta havale ile alımlar %5 indirimli!

4. Kapıda Ödeme

Kredi kartınız yok, havale ile de alım yapmak istemiyor musunuz? Ya da ürün teslim olduğunda mı ödeme yapmak istiyorsunuz? Bu metod size göre, hem de kapınıza gelen kargo görevlisine sadece nakit değil, dilerseniz kredi kartıyla da ödeme yapabilirsiniz. Bu metod Türkiye'nin heryerinde geçerli olup, genellikle 5 TL civarında cüzi bir ekstra maliyeti bulunmaktadır.

5. Paypal ile Ödeme

Eğer Paypal üyesi iseniz ve Paypal kullanarak hızlı ve pratik ödeme yapmak isterseniz Halırama siparişlerinizin ödemelerini bu şekilde de yapabilirsiniz. Bu ödeme tipi için ekstra bir ücret vs. alınmamaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZDEN

" ben bu kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunu başaran başka bir firma görmedim... sitenizle tanışmakla ilk siparişlerimi vermemin arası 3 gün sürdü. bu kadar geniş ürün yelpazesi beni oldukça zorladı. kızım için 2 tane halı sipariş verdim önce. sipariş saati 16:15 sularıydı. ben durumu anlatınca siparişi kargoya yetiştireceklerini söyleyen telefondaki kibar hanım beni oldukça mutlu etti. tabi kızımı da. bazı şeyler var ki alış-verişten çok fazla anlamlar ifade ediyor. bu site benim bundan sonra halı ihtiyacımı karşılamak için başvuracağım ilk adrestir. tebrik ederim.işini bu kadar samimi ve ciddiyetle yapan firmalara ihtiyacımız var (...) muğla da fahri bir temsilciniz var artık teşekkür ederim kolay gelsin "
-- Suat D.

Mükemmel