En az 3 karakter giriniz.

<< query >> aramanız sonucu hiçbir ürün bulunamadı.

İlgili sonuçlar

Sıkça Sorulan Sorular

Halırama.com Evrama Mağazacılık A.Ş.’nin iştiraklerinden biridir.
Ürünlerin iade edilmesi durumunda tüm kargo bedelleri bize aittir(ürünlerin ilk gönderilmesi ve iade alınmasındaki tutarlar). İptal ve iadelerde tek şart ürünün kullanılmamış olmasıdır. Bu durumlarda ürün 7 (yedi) gün içerisinde kargoya verilerek iade edilmelidir. 7 günü geçen durumlarda iadeleriniz kesinlikle red edilir, teslim alınmaz. Siparişlerde faturanın da geri gönderilmesi gerekmektedir, faturası geri gönderilmeyen iadeler red edilir. Kargo teslimatı sırasında,iade etme ihtimalinizi de göz önünde bulundurarak faturanızın da size teslim edildiğinden emin olunuz. Fatura teslimatı yapılamayan ürünleri kargodan teslim almayınız. Önemli Not: Sitemizdeki bazı ürünler satın alınması durumunda iade edilemez, bunlar o ürünün sayfasında net biçimde ifade edilmiştir, dolayısıyla bu durumdan emin olmak için ürün sayfalarını kontrol etmeniz önerilir.
Hayır, kapıda ödeme metodunu seçen müşterilerimiz ilgili tutarı nakit ya da kredi kartına taksitsiz-tek çekim ödeme yapmayi taahhüt etmiş olurlar.
Hayır. Kapıda ödeme sadece ücretin tahsilat şekli ile ilgilidir, kargo şirketi ilgili tutarı tahsil etmeden size ürünü teslim etmez ve sizin bakmanızı beklemez. Eğer ürünü iade etme gibi bir durumunuz varsa, o durumlarda diğer ödeme şekillerindeki prosedürün aynısı geçerlidir. Yani ürünü iade işlemi başlatmanız gerekir. Ayrica kapıda ödeme ile alım yapan müşterilerimiz ilgili ücreti kapıda ödeyerek teslim almayı taahhüt etmiş olmaktadır, aksi takdirde bu hakkın istismar edildiği durumlarda yasal işlem başlatılarak zarar karşılanır.
Sitemizden alışveriş yapabilmek için girmek zorunda olduğunuz bilgilerin tümü (ad,soyad,adres,e-posta vb.) ürün bilgilerinin korunduğu sistemde korunmaktadır. Hiçbir kişi veya kuruluşa verilmez. İzinsiz e-Posta veya SMS gönderimi yapılmaz. Üye olurken doldurduğunuz bilgi ve tercihlerinize harfiyen uyulur.
Kredi kartıyla yapılan siparişlerin iade edilmesi durumunda bu süre ilgili bankaya göre değişmekle beraber 2-3 işgünü içerisinde hesabınıza yansır. Bazı durumlarda ekstrenize yansıması ise bir sonraki ayı bulabilmektedir.
Konuyla ilgili alışveriş ve ödeme güvenliği konulu sayfamıza bakınız. Sayfayı görmek için lütfen burayı tıklayın!
Almak istediğiniz ürünlerin sayfalarındaki Sepete At butonlarına basarak ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz, sepetiniz ekranın ortasinda belirir. Eger islemleriniz bittiyse, 'odeme yap' secenegini tiklayarak kasaya gidebilirsiniz.

Eklediğiniz ürünlerden bazılarını silmek veya adetlerini belirlemek istiyorsanız,Alışveriş Sepetinin altındaki Düzenle butonuna basınız.İşlemleriniz bittiği an Satın Al butonuna basarak ödeme işlemlerine başlarsınız.
Satışını yaptığımız ürünlerin kargo teslim süreleri üründen ürüne, markadan markaya değişebilmektedir. Bu konuda en iyi bilgiyi beğendiğiniz ürünün kendi sayfasında bulabilirsiniz.
Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar tarafımızdan telafi edilir.

Zarar görmüş paket durumunda;

- Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.

- Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

- Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

- Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Halırama'ya bildirilmelidir.Halırama en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.
Evet, siparişinizi iade etmeniz durumunda tüm alınan ücret iade edilir, kargo ücretleri de tarafımızdan karşılanır.

Siparişlerde size gönderilen irsaliyeli faturanın 2 nüshasının da geri gönderilmesi gerekmektedir, faturasız iadeler red edilir.

Kargo teslimatı sırasında,iade etme ihtimalinizi de göz önünde bulundurarak faturanızın da size teslim edildiğinden emin olunuz. Fatura teslimatı yapılamayan ürünleri kargodan teslim almayınız.

Önemli Not: Sitemizdeki bazı ürünler satın alınması durumunda iade edilemez, bunlar o ürünün sayfasında net biçimde ifade edilmiştir, dolayısıyla bu durumdan emin olmak için ürün sayfalarını kontrol etmeniz önerilir.
Sitemizde satılan tüm ürünler, kalitesi ulusal veya uluslararası çapta bilinen güvenilir markalardır. Ürünler hakkındaki görsel ve yazılı materyaller bu markaları resmi kaynaklarından (web sitesi,katalog vb.) derlenmiştir.
Aradığım sorunun cevabını hala bulamadım, size ulaşmak istiyorum...
MÜŞTERİLERİMİZDEN

" paketi çok iyiydi, çok hızlı geldi, gayet iyi çok fazla filtre var ve bu işi kolaylaştırmak adına çok iyi "
-- Selmin S.

Çok İyi